Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Váš nový Miláček – VibroGym Charles!

Váš nový Miláček – VibroGym Charles!

Charles je reprezentantem ideálního poměru mezi cenou a kvalitou  pro každého, kdo si chce v pohodlí domova začít formovat postavu vibromasážním strojem.

Charlese si zamilujete. Je tichý a lze ho velmi snadno ovládat. Jeho vibrační plošina nabízí nový typ 3D vibrací všemi směry. Kromě nich má také vertikální houpačku a kombinovaný režim. 

Už při pravidelné pětiminutové aktivitě brzy uvidíte výsledky, jako například paní Irena, která o Charlesovi říká: „Je úžasný, vřele ho doporučuji!“ Vibrace totiž až třikrát zvyšují účinnost cvičení. To je navíc díky vroubkované podložce umocněno masáží chodidel, dlaní i zad.

„Reflexivní stahování svalstva na VibroGymu podporuje krevní oběh a funkčnost svalů. Cvičení je proto intenzivnější než u běžného posilování,“ uvádí inSPORTline trenér Petr Kopřiva a zmiňuje čtyři nové e-tréninky, které můžete krásně provádět právě s Charlesem:

  • Hubni na max!
  • Zpevni své tělo
  • Vytvaruj si figuru
  • Relaxuj a uvolni se

Sdílejte článek

Zveřejněno: 24. 3. 2014


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

Zhubněte na vibrační plošině

Vibrační plošiny mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Dnes nás zajímá shazování nadbytečných kilogramů.

17. 6. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

všechny novinky