Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Váš nový Miláček – VibroGym Charles!

Váš nový Miláček – VibroGym Charles!

Charles je reprezentantem ideálního poměru mezi cenou a kvalitou  pro každého, kdo si chce v pohodlí domova začít formovat postavu vibromasážním strojem.

Charlese si zamilujete. Je tichý a lze ho velmi snadno ovládat. Jeho vibrační plošina nabízí nový typ 3D vibrací všemi směry. Kromě nich má také vertikální houpačku a kombinovaný režim. 

Už při pravidelné pětiminutové aktivitě brzy uvidíte výsledky, jako například paní Irena, která o Charlesovi říká: „Je úžasný, vřele ho doporučuji!“ Vibrace totiž až třikrát zvyšují účinnost cvičení. To je navíc díky vroubkované podložce umocněno masáží chodidel, dlaní i zad.

„Reflexivní stahování svalstva na VibroGymu podporuje krevní oběh a funkčnost svalů. Cvičení je proto intenzivnější než u běžného posilování,“ uvádí inSPORTline trenér Petr Kopřiva a zmiňuje čtyři nové e-tréninky, které můžete krásně provádět právě s Charlesem:

  • Hubni na max!
  • Zpevni své tělo
  • Vytvaruj si figuru
  • Relaxuj a uvolni se

Sdílejte článek

Zveřejněno: 24. 3. 2014


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

Nejlepší cviky na vibrační plošině

Vibrační plošina nabízí účinné cvičení vestoje, vsedě i vleže. Dají se na ní dělat tradiční kliky, sklapovačky i balanční cviky. K základnímu procvičení lýtek, hýždí a břicha stačí vzpřímený postoj s lehce pokrčenými koleny.

5. 11. 2015

všechny novinky