Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Vibrační technologie dobývají fitcentra i domácnosti. Jaký stroj si pořídit na Vánoce?

Vibrační technologie dobývají fitcentra i domácnosti. Jaký stroj si pořídit na Vánoce?

VibroGym, vibromasážní stroj, vibro step. Spousta názvů spojuje blahodárné působení vibrací na lidské svaly. Nechte si formovat postavu i vy.

A zvláště po vánočních svátcích se to může hodit. Kapr, bramborový salát, kačena, cukroví, polehávání u pohádek a televize. Komu by se chtělo cvičit?

Naštěstí jsou tu vibrační plošiny a stroje, které dokáží cvičit (skoro) za vás.

Oblíbeným vibračním strojem je vcelku levný, ale velmi výkonný VibroGym inSPORTline Lotos 3D, který koupíte v akcích kolem 8 tisíc korun. Hubnout a formovat postavu vám pomůže díky 50 stupňům vibrací a vysoké frekvenci vibrací.

Podle výrobce stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují.

VibroGym inSPORTline Lotos 3D

Ale co na tento VibroGym říkají jeho majitelé?

  • Používám krátce,takže zatím hodnoti nemůžu,ale změna je,nebolí mě tolik záda,uvolní po celodenní námaze a co se týče tvarování,určitě bude fungovat..po cvičení mě bolí celé tělíčko a o tom to je..
  • Této koupě rozhodně nelituji, cena odpovídá kvalitě. Vybrala jsem si bílou barvu, která je dle mého univerzální. Obávala jsem se po přečtení některých recenzí, že budou sousedi otřesení, ale naopak má plošina velmi tichý chod i bez použití podložky.
  • Myslím, že je to dobrá alternativa drahých bailine-masáží, kavitací a podobných zákroků - cvičím v klidu doma, jak potřebuji, cenové velmi přijatelné

Pořiďte si i vy domů vibrační stroj!

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 11. 2014


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

Zhubněte na vibrační plošině

Vibrační plošiny mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Dnes nás zajímá shazování nadbytečných kilogramů.

17. 6. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

všechny novinky