Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Kde si vyzkoušet vibrační plošiny?

Kde si vyzkoušet vibrační plošiny?

Vibrační plošina je 3× účinnější než jiné cvičební pomůcky, formuje svaly v pohodlí domova, šetří klouby… Slyšíte to ze všech stran, a přesto neuvěříte, dokud si stroj nevyzkoušíte? 

V pořádku, však platí: Důvěřuj, ale prověřuj. U VibroGymů je naštěstí spousta možností. Vibrační plošiny „live“ nabízí 4 prodejny inSPORTline s parkovišti ve městech:

  • Vítkov – 25 km od Opavy, ulice Dělnická
  • Praha – část Hlubočepy, zastávka metra B – Smíchovské nádraží
  • Brno – část Medlánky, zastávka tramvaje 1 – Tylova a 200 m pěšky
  • Ostrava – část Hrabová, zastávka autobusů 39, 41, 48, 55 – Benzina a 200 m pěšky

To však zdaleka není všechno. Vyzkoušení strojů umožňují také certifikovaná VibroGym centra ve všech krajích České republiky, kterých je v současnosti 37. Vyberte si to nejlepší podle místa vašeho bydliště. Vibračních plošin mají většinou několik kusů, takže nebudete muset čekat.

Nejprodávanější „domácí vibrouš“

Tyto revoluční fitness stroje se už v mnoha domácnostech zabydlely natolik, že se jim říká familiérně „vibrouš“ a cvičí na nich všechny generace.

Nadchlo vibrační cvičení i vás? Nyní máte příležitost koupit si v akci oblíbený VibroGym inSPORTline Lilly za 6 990 Kč. Má nosnost 120 kg, 20 vibrací a 3 barevné varianty – stříbrnou, bílou a černou. Díky němu bude formování postavy i hubnutí hračka a zábava. Potvrzuje to paní Marcela: „Moc jsem nad koupí vibrační plošiny váhala, abych zase nevyhodila zbytečně peníze. Ale nelituji! Jsem pohyblivější, spokojenější a oblečení je mi volnější.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 11. 2015


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

Zhubněte na vibrační plošině

Vibrační plošiny mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Dnes nás zajímá shazování nadbytečných kilogramů.

17. 6. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

všechny novinky