Kde si vyzkoušet vibrační plošiny?

Vibrační plošina je 3× účinnější než jiné cvičební pomůcky, formuje svaly v pohodlí domova, šetří klouby… Slyšíte to ze všech stran, a přesto neuvěříte, dokud si stroj nevyzkoušíte? 

V pořádku, však platí: Důvěřuj, ale prověřuj. U VibroGymů je naštěstí spousta možností. Vibrační plošiny „live“ nabízí 4 prodejny inSPORTline s parkovišti ve městech:

  • Vítkov – 25 km od Opavy, ulice Dělnická
  • Praha – část Hlubočepy, zastávka metra B – Smíchovské nádraží
  • Brno – část Medlánky, zastávka tramvaje 1 – Tylova a 200 m pěšky
  • Ostrava – část Hrabová, zastávka autobusů 39, 41, 48, 55 – Benzina a 200 m pěšky

To však zdaleka není všechno. Vyzkoušení strojů umožňují také certifikovaná VibroGym centra ve všech krajích České republiky, kterých je v současnosti 37. Vyberte si to nejlepší podle místa vašeho bydliště. Vibračních plošin mají většinou několik kusů, takže nebudete muset čekat.

Nejprodávanější „domácí vibrouš“

Tyto revoluční fitness stroje se už v mnoha domácnostech zabydlely natolik, že se jim říká familiérně „vibrouš“ a cvičí na nich všechny generace.

Nadchlo vibrační cvičení i vás? Nyní máte příležitost koupit si v akci oblíbený VibroGym inSPORTline Lilly za 6 990 Kč. Má nosnost 120 kg, 20 vibrací a 3 barevné varianty – stříbrnou, bílou a černou. Díky němu bude formování postavy i hubnutí hračka a zábava. Potvrzuje to paní Marcela: „Moc jsem nad koupí vibrační plošiny váhala, abych zase nevyhodila zbytečně peníze. Ale nelituji! Jsem pohyblivější, spokojenější a oblečení je mi volnější.


Publikováno: 5. 11. 2015