Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Vibrační plošina Charles - č. 1 na trhu proti celulitidě

Vibrační plošina Charles - č. 1 na trhu proti celulitidě

Podívejte se na toho krasavce - je jím vibromasážní stroj Charles, který zvládá 3D i vertikální vibrace, a nyní je za neodolatelnou cenu 9 900 Kč. Neporazitelný i proti celulitidě!

Trénink na vibrační plošině inSPORTline Charles je časově nenáročný, stačí 5 minut cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky jsou brzy viditelné. Při vibraci se totiž až třikrát zvyšuje účinnost cviků a speciální masážní podložka navíc prokrvuje, uvolňuje a masíruje vaše chodidla, dlaně, hýždě a záda.

Na stroji "Charles" si užíváte komfortu velké vibrační plochy a můžete posilovat i paže a záda. K tomuto účelu má tato vibrační plošina gumová lanka připevněná k dolní části.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 2. 2016


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

Zhubněte na vibrační plošině

Vibrační plošiny mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Dnes nás zajímá shazování nadbytečných kilogramů.

17. 6. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

všechny novinky