Průvodce výběrem
vibračních plošin


Vibrační plošina  >  Vibrační plošina Charles - č. 1 na trhu proti celulitidě

Vibrační plošina Charles - č. 1 na trhu proti celulitidě

Podívejte se na toho krasavce - je jím vibromasážní stroj Charles, který zvládá 3D i vertikální vibrace, a nyní je za neodolatelnou cenu 9 900 Kč. Neporazitelný i proti celulitidě!

Trénink na vibrační plošině inSPORTline Charles je časově nenáročný, stačí 5 minut cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky jsou brzy viditelné. Při vibraci se totiž až třikrát zvyšuje účinnost cviků a speciální masážní podložka navíc prokrvuje, uvolňuje a masíruje vaše chodidla, dlaně, hýždě a záda.

Na stroji "Charles" si užíváte komfortu velké vibrační plochy a můžete posilovat i paže a záda. K tomuto účelu má tato vibrační plošina gumová lanka připevněná k dolní části.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 2. 2016


Další novinky

Názory lékařů na vibrační plošinu

Vibrační plošina, která se poprvé objevila v ruském vesmírném programu, je uznávaná i lékaři jako domácí stroj pro posílení kondice či doplňková metoda při hubnutí. Ovšem pouze pro zdravé jedince. 

12. 7. 2016

4 cvičební programy pro vibrační plošinu

Přinášíme vám 4 profesionální programy pro základní cvičení na vibrační plošině. Každý program obsahuje 20 prověřených cviků včetně strečinku a regenerace. Vyvinul je Petr Kopřiva, fitness trenér a evropský medailista v triatlonu.

8. 4. 2016

Nejlepší cviky na vibrační plošině

Vibrační plošina nabízí účinné cvičení vestoje, vsedě i vleže. Dají se na ní dělat tradiční kliky, sklapovačky i balanční cviky. K základnímu procvičení lýtek, hýždí a břicha stačí vzpřímený postoj s lehce pokrčenými koleny.

5. 11. 2015

všechny novinky